OstaloTAEKWONDO

Splićanin Kanaet bolji od svjetskog prvaka Grgića

16. travnja 2012. - 20:33
Splitski taekwondo klub Marjan vratio se sa seniorskog Prvenstva Hrvatske u Zagrebu s tri medalje, Petra Matijašević slavila je u konkurenciji do 67 kilograma, dok su pravu senzaciju priredili mladi Lovre Brečić i Toni Kanaet. Dvojica golobradih mladića imaju tek 16 godina, a već su se okitili, evo, seniorskim titulama.

Lovre Brečić je u finalu kategorije do 54 kilograma slavio protiv dugogodišnjeg reprezentativca Mirka Madžara iz splitskog Galeba, dok je Toni Kanaet na putu prema zlatu pobijedio svjetskog prvaka Filipa Grgića, uz Anu Zaninović jedinog prvaka svijeta u taekwondou u hrvatskoj povijesti, a potom je u finalu do 68 kilograma potpuno deklasirao Sašu Kopetija iz Zaprešića rezultatom 13:0.

Splitski Marjan proteklih godina prepoznajemo po našim blizankama, Ani i L...
04. svibanj 2024 14:27