OstaloKVALITETA IZNAD SVEGA

Nazdravili u Laškom: šest medalja hrvatskih stolnotenisača na prvenstvu za za osobe s invaliditetom

9. svibnja 2017. - 21:48
stolni_tenis7-080417

Na Međunarodnom prvenstvu Slovenije u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom hrvatske ekipe su osvojile dvije srebrne medalje.

Anđela Mužinić i Helena Dretar Karić izgubile su u finalu sa 0-2 od Tajlanđanki Asayut i Wararitdamrongkul, dok su Tomislav Špalj i Izraelac Siada u finalu izgubili od francuske ekipe Merrien Florian i Thomes Maxime 0-2.

U Laškom je nastupilo više od 300 natjecatelja iz 38 zemalja, a hrvatske boje branilo je po pet stolnotenisačica i stolnotenisača.

Hrvatska je osvojila ukupno šest medalja. Uz dva ekipna srebra, hrvatski predstavnici su osvojili i četiri medalje u pojedinačnoj konkurenciji. Sandra Paović i Anđela Mužinić su osvojilr zlata, Mirjana Lučić srebro, a Helena Dretar Karić broncu.

Hrvatske stolnotenisačice i stolnotenisače od 15. do 2...

05. svibanj 2024 08:20