Kaštelani završili europsku sezonu

Piše H. Hrgović
25. veljače 2016. - 09:16
kas00

Kaštelani ipak nisu uspjeli u nemogućem, trebala im je pobjeda protiv stopostotnog domaćina (sedam pobjeda u sedam utakmica) da bi se popeli na četvrto mjesto i time plasirali u završnicu natjecanja, no Austrijanci su se ipak pokazali prejakima. Međutim, ostavili su “marinci“ dobar dojam, uzeli su i set na svoju stranu (za izjednačenje 1:1), ali ostatak je pripao favoritima natjecanja.

Taj spomenuti drugi set donio je logično i najbolju igru kaštelanskih odbojkaša, nisu više izgledali preplašeno kao u početku utakmice, greške su se srezale i to je rezultiralo izjednačenjem te naglim rastom nade da je čudo moguće i da će biti prvi koji će uzeti skalp Austrijancima.

Dobro su otvorili i treći set, vezali tri poena za 9:6, no već do drugog time-outa domaćini to preokreću i ...

03. svibanj 2024 14:45