Ostalotreća utakmica finalne serije

Zagrepčanka u dresu Kaštela lovi naslov prvaka: Lijepo je igrati pred publikom koja voli odbojku

26. travnja 2017. - 11:54

Ako budemo koncentrirane i agresivne, bez problema ćemo do pobjede – poručuje Nikolina Božičević, libero Marine Kaštela uoči večerašnje treće utakmice finalne serije prvenstva Hrvatske u kojoj domaće odbojkašice dočekuju najvećeg rivala zagrebačku Mladost.

“Break“ u Zagrebu nije bio daleko, Kaštelanke su nadoknadile dva seta minusa i i izborile peti set, ali su se u njemu raspale i Zagrepčanke su poravnale seriju na 1:1.

Nema veze, nova je utakmica već pred vratima, treba izboriti meč-loptu večeras od 20 sati u Kaštel Starom.

- Ne volim prognozirati, ali mogu reći da ćemo se dobro pripremiti, pogotovo zato što igramo doma. One dolaze s malo dužeg puta, koliko znam putuju na dan utakmice i to će nam odgovarati. Naše su šanse veće – smatra Božičević (22), Zagrepčanka koj...

26. travanj 2024 04:43