Ostalozagrepčani izjednačili finalnu seriju

Kaštelani idu težim putem

Piše Hrvoje Hrgović
2. svibnja 2016. - 10:38
mladostzagreb_mladostkastela17-010516

Zagrepčani su u drugoj utakmici finala bili bolji i izjednačili na 1:1 u pobjedama i time si zagarantirali još jedan meč u svom gradu.

Domaćini na prvi pogled nisu previše toga mijenjali u odnosu na susret u Kaštelima, pa je, primjerice, većina njihovih servisa išla na iste mete. Kaštelani su dobro odgovarali na te prijetnje, no prvo pravo rezultatsko odvajanje pripada domaćinima (18:14). Imali su u jednom trenutku i pet razlike (21:16), ali Giljanovićev dolazak na servis vraća Kaštelane u igru (23:22). Ipak, domaći bilježe prvi set na svoj konto.

U drugom setu Kaštelani su nametnuli svoj tempo, stvorili zalihu od dva poena i držali je do polovice seta. Tada su Zagrepčani počeli sve češće griješiti i set je pripao “marincima”.

Kaštelani su većinom kontrolirali treći...

26. travanj 2024 10:42