Košarkaradost loptanja pod obručima

Orlando nanio prvi poraz Spursima, Hezonja vrlo dobar

28. listopada 2017. - 15:36

Orlando Magic je sinoć sa 114-87 pobijedio San Antonio Spurse i od početka sezone upisao samo jedan poraz, a Mario Hezonja je u pobjedi svoje momčadi u 12 minuta zabio devet koševa te tome dodao dva skoka i jednu ukradenu loptu.

Najučinkovitiji kod Orlanda bio je Evan Fournier sa 25 pogodaka. Jonathon Simmons je ubacio 17 koševa, Aaron Gordon 16, a Nikola Vučević 15 za Magic koji je na poluvremenu vodio sa 27 koševa da bi tu prednost kasnije povećao na čak 36 koševa.
Za San Antonio je ovo prvi poraz u pet utakmica od početka sezone. Predvodio ih je LaMarcus Aldridge sa 24 pogotka i 11 skokova. Patty Mills je dodao 12, aPau Gasol 10 uz osam skokova.

Minnesota Timberwolves su sinoć svladali Oklahoma City Thunder saa 119-116, a prevagu je donio Jimmy Butler koji je zadnje...

26. travanj 2024 22:33