Košarkaiskoristio je priliku

Bravo Zubac! Mladi hrvatski centar upisao svoj prvi double-double u NBA

18. siječnja 2017. - 10:36
zub00

Ivica Zubac je sinoć upisao svoj prvi double-double u NBA zabivši 11 koševa i ugrabivši 13 skokova u porazu Los Angeles Lakersa od Denver Nuggetsa, dok je Bojan Bogdanović je u porazu svojih Brooklyn Netsa od Toronto Raptorsa zabio 11 koševa.

LA Lakers su izgubili kod kuće sa 121-127 od Denver Nuggetsa iako su uspjeli nadoknaditi zaostatak od čak 19 razlike u zadnjoj četvrtini. Ivica Zubac je odigrao 26 minuta, to mu je najdulja minutaža u NBA, i to je dobro iskoristio. Zabio je 11 koševa i ugrabio 13 skokova uz jednu asistenciju i tri bloka.

Nikola Jokić je predvodio Nuggetse sa 29 pogodaka, 15 skokova i tri bloka, a u trećoj je četvrtini zabio 15 koševa i u tom dijelu utakmice Los Angeles zaostaje 17 koševa.

Denver (17-23) je na kraju prve četvrtine vodio sa 40-26 i nak...

27. travanj 2024 00:35