Odlična partija Šarića u pobjedi 76-ersa, Benderovi Sunsi izgubili utakmicu u zadnjim minutama

17. siječnja 2017. - 10:38
sar00

Dario Šarić je odigrao još jednu dobru utakmicu u pobjedi Philadelphia 76ersa protiv Milwaukee Bucksa od 113-104, on je u 23 minute koliko je proveo na terenu zabio 17 koševa te upisao devet skokova uz četiri asistencije i jednu ukradenu loptu.

Najučinkovitiji kod Sixersa bio je Joel Embiid sa 22 pogotka, 12 skokova i pet blokova.

Embiid je bljesnuo u drugom poluvremenu, posebice u zadnjoj četvrtini kada je zabio 11 od 19 koševa svoje momčadi u zadnjih pet minuta.

Kod Milwaukeeja najbolji su bili Giannis Antetokounmpo i Jabari Parker koji su utakmicu završili sa 23 koša.

Phoenix Suns su izgubili utakmicu u zadnjim minutama. Utah Jazz ih je pobijedio sa 106-101 i sada je na petom mjestu Zapadne konferencije.

Rudy Gobert je predvodio Jazz sa 18 pogodaka, 17 skokova i četiri bloka...

26. travanj 2024 02:00