Težak poraz Alkara u Zagrebu

Piše Mišo Gulić
13. siječnja 2017. - 21:23
alkar_cibona9-191216

Da će Alkar doživjeti težak poraz znalo se i uoči puta u Zagreb, ali "težak" je malo reći nakon demoliranja koje je pretrpio od Cedevite.

Čak 70 koševa primili su Sinjani u prvom dijelu, obrana gotovo da i nije postojala, dok je na drugoj strani parketa sinjski napad skupljao mrvice.

Tek je Hrvoje Vučić parirao i zapravo bio jedini "prisutan" dok je utakmica bila "živa", međutim, pogled na semafor nakon prvih 20 minuta zamrznuo je goste na "polarnih" minus 46.

Bilo je početkom nastavka i okruglih 50 viška u korist domaće momčadi koja je u tom trenutku odlučila "povući ručnu" pa je Alkar treći i četvrti period zaključio u svoju korist, dovoljno da donekle popravi stanje i susret zaključi s "pristojnih" minus 40. Ako ništa, 2:2 u četvrtinama i prilično džentlmenski nastup Cedevit...

27. travanj 2024 03:26