Hajduk‘u međuprostoru‘

VIDEO Najgora utakmica Hajduka pod Karoglanom: neshvatljive pogreške, nepromišljeni Mikanović i Livajina ‘panenka‘

Piše SPORT SD
18. ožujka 2024. - 20:32

Hajduk je u subotu odigrao najlošiju utakmicu pod Mislavom Karoglanom i kiksao protiv Lokomotive (1:2) te si na taj način značajno otežao situaciju u lovu na titulu.

Gosti su izgledali kao opasnija ekipa čak i prije nego što je nepromišljeni Dino Mikanović zaradio dva žuta kartona u prve 24 minute, a Bijeli nakon toga nisu imali snage preokrenuti utakmicu u svoju korist.

Čavlina je obranio Livajinu ‘panenku‘, Karoglanovi igrači radili su neshvatljive greške na obrambenim prekidima, u fazi napada su bili bezidejni i sve se opet svodilo na napucavanje lopti na Livaju, a na kraju je još jedna poluzainteresirana reakcija Eleza definitivno prelomila susret.

O svemu tome govori naš Antonio Juričić u novom izdanju ‘U međuprostoru‘ koje možete pogledati u nastavku teksta, kao i na našem YouTube kanalu.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

29. travanj 2024 17:38