HajdukPoljud: Hajduk - Zagreb 4:1

Hajduk razbio Zagreb; Vučević: Ne svađajte me sa Špacom, Anas: Zabio sam zbog novih kopački! (FOTOGALERIJA)

7. studenog 2010. - 21:23

Hajduk je pobijedio Zagreb čak sa 4:1 nakon što je prvo poluvrijeme prošlo bez pogodaka, a Zagreb promašio nekoliko izglednih šansi zbog kojih će dugo žaliti.

Splićani su ipak u nastavku preokrenuli vodu na svoj mlin i došli do visoke pobjede. Bio je to pravi potez da se na početak drugog poluvremena s klupe ubace Dinko Trebotić i Marin Tomasov, a s druge strane dobra i rastrčana igra nakon postignutog vodstva pokazala je da ovaj Hajduk nema fizički problem, koliko – psihološki.

Tako je sve završilo krasno i bajno za Splićane, a zagrebaši se nisu mogli načuditi što ih je do kraja snašlo, nakon što su odigrali sasvim solidnu partiju i nanizali i svoje prigode.

Hajduk je počeo življe, pa se Zagreb othrvao, da bi se potom zagrebaš Šovšić mogao proslaviti, a svidio se i ...

10. svibanj 2024 03:48