Hajdukzatvorena utakmica

Hajduk nastavio s pobjedama na pripremama u Sloveniji

18. srpnja 2018. - 22:45

Pogotkom Tome Bašića iz 57. minute Hajduk je u zatvorenoj trening-utakmici u slovenskom naselju Limbuš s 1:0 svladao drugoligaša Dravu Ptuj.

Bašić je sjajno poentirao s ruba kaznenog prostora nakon asistencije Šege i tako se na najbolji mogući način iskupio za pogrešku iz prve minute kada je slovenski sastav mogao povesti. Bašić je neoprezno dodao, Bizjak je to iskoristio i krenuo sam na Duku, no vratar „bilih“ odličnom je obranom sačuvao mrežu.

Bila je to i najbolja prilika Drave, drugoligaša koji je prošle sezone ispao u doigravanju za ulazak u Prvu ligu. Zanimljivo je da se u njihovim redovima nalazi Matthias Fanimo (24), nekoć nada engleskog nogometa.

Ofenzivni vezni nigerijskih korijena bio je član West Hama, a prije četiri godine izmjerena mu je najveća brzina među ...

26. travanj 2024 11:12