Sport Hajduk

bravo, dico!

Hajdukovi pioniri razbili Dinamo i osvojili kup Hrvatske!

U Ludbregu će se danas igrati finala nogometnog kupa Hrvatske za mlađe uzraste. U sve tri utakmice snage će odmjeriti Hajduk i Dinamo, a prvi su na rasporedu pioniri. Hajduk je svladao Dinamo rezultatom 3:1, a u strijelce su se upisali Galić, Bebić i Ljubičić, dok je za Dinamo jedini pogodak zabio Šaranić

Ludbreg, 19. svibnja 2017.

Sudac: Tomislav Bionda

Pomoćnici: Ivan Mihalj, Željko Tuđa

Finale kupa Hrvatske za pionire

HAJDUK - DINAMO 3:1 (1:1)

Hajduk: Franetović, Unušić, Bekavac, Škaričić, Gulišija, Pelivan, Ćubelić, Galić, Topić, Biuk, Klarić

Klupa: Perić, Mamić, Pervan, Kekez, Ljubičić, Botica, Bebić

Dinamo: Čavlina, Mamić, Šaranić, Tomek, Agić, Vidović, Kušec, Kozina, Gvardiol, Knežić, Jurčec

Klupa: Šarkanj, Duspara, Duvnjak, Brkić, Palić, Soldo, Alghoul

TIJEK SUSRETA

70+5` Kraj utakmice!

70+4` GOOOOL! Marin Ljubičić završava priču! Hajduk vodi 3:1 i osvaja naslov pobjednika kupa Hrvatske!

70+1` Drugi žuti za Agića. Mladi nogometaš igra vrlo slično kao i njegov otac, oštro i beskompromisno i time je zaradio isključenje.

70` Igrat će se četiri miute nadoknade.

70` Četvrta promjena u Hajduku, izašao je Biuk, ušao Mami.

69` GOOOOL! Lijepa akcija Bijelih završila je pogotkom samo minutu prije kraja! Bebić je okrunio bolju igru Hajduka i doveo ih u vodstvo 2:1!

66` Lijepu priliku je imao ALghoul, ali je zakasnio na ubačaj.

64` Žuti karton dobio je igrač Dinama Matej Mamić.

63` Puno slabije drugo poluvrijeme od prvog. Ukoliko nakon 70 minuta bude neriješeno, pucat će se jedanaesterci.

58` Žuti karton dobio je Gulišija.

53` Biuk je bio u dobroj poziciji, ali je komplicirao i nije uspio ništa napraviti.

50` Treća promjena u Hajduku, izašao je strijelac Ćubelić, u igri je Botica.

48` Žuti karton dobio je igrač Hajduka Bruno Galić.

47` Izašao je Topić, u igri je Bebić.

46` Treća promjena u Dinamu, izlazi Vidović, ulazi Aghoul.

42` Prva izmjena u Hajduku, izašao je Bekavac, a ušao je Ljubičić.

41` Žuti karton je dobio Tino Agić, inače sin bivšeg igrača Dinama i Rijeke Jasmina Agića.

36` Počelo je drugo poluvrijeme.

36` Izašao je strijelac za Dinamo Šaranić, a u igri je Brkić.

35+2` Kraj prvog dijela.

35+1` GOOOOL! Galić je neumoljiv s bijele točke i donosi Bijelima izjednačenje. S rezultatom 1:1 završit će prvo poluvrijeme.

35` Kazneni udarac za Hajduk!

34` Knežiž je imao priliku povećati vodstvo Dinama, ali pravovremeno je uklizao Škaričić.

32` Slobodan udarac izveo je Bekavac, a Čavlina krajnjim naporom zaustavlja njegov udarac.

31` Izašao je Kušec, ušao Duvnjak u momčadi Dinama.

29` Malo se i Dinamo probudio i zaprijetio, ali brzo Bijeli uspostavljaju inicijativu.

24` Dominira Hajduk, igra kombinatorno, stisnuli su mlade dinamovce, ali ne nalaze put do mreže Čavline.

20` Biuk je lijepo ušao u kazneni prostor Dinama, ali na povratnoj lopti nije bilo nikoga. Hajduk dominira, ali za ostaje 1:0 za Dinamo.

13` Zaigrao se vratar Dinama Čavlina, ali Biuk nije uspio poravnati rezultat.

8` Ćubelić je pucao glavom nakon kornera, lopta je pogodila igrača Dinama u ruku, ali sudac Bionda nije pokazao na bijelu točku.

8` Preuzeli su mladi nogomeši Hajduka inicijativu nakon primljenog gola, ali za sada odolijevaju mladi Dinamovci.

3` GOL! Loše je krenulo. Obrana Bijelih je ispala, Jurčec je uposlio Šaranića koji zabija za vodstvo Dinama od 1:0.

1` Počela je utakmica.