Pogledajte kako je izgledalo kada je Hajduk posljednji puta ušao u Europsku ligu

Piše PSD
25. kolovoza 2016. - 18:30
dk_hajduk_unirea19-190810

19. kolovoza 2010. Hajduk je igrao prvi susret playoffa Europa lige protiv rumunjske Uniree. U kolu prije ispratili su izabranici Stanka Poklepovića još jedan rumunjski klub, Dinamo iz Bukurešta.

Nije dobro počelo za Hajduk. Iako su Bijeli dominirali, u vodstvo su došli gosti pogotkom Frunze u 34. minuti. Vrlo brzo izjednačio je Ibričić, a u drugom poluvremenu postojala je samo jedna momčad! Hajduk je slavio 4:1 i napravio veliki korak prema plasmanu u Europa ligu.

Uzvratni susret bio je rutinsko odrađivanje posla za Hajduk. Susret se igrao u Bukureštu, i iako su Rumunji poveli već u drugoj minuti susreta, Hajduk je uspio! Rezultat se nije mijenjao do 88. minute kada je Vu...

26. travanj 2024 18:03