Hajdukcale, javi se!

Caktaš opet upao u krizu, mjesec dana nije zatresao mrežu...

15. svibnja 2013. - 15:05
Gdje je nestao Mijo Caktaš? Legitimno je postaviti to pitanje opet i iznova, makar smo se prije dva mjeseca već slično zapitali i naprosto ga ponukali da nam “odgovori” – pogotkom u Zadru! Na priču kako mu suša, golgetrski post u Hajdukovu dresu traje debelih šest mjeseci, Caktaš je odmah uzvratio – golom. I ne samo jednim, činilo se da se Caktaš doista budi iz zimskog sna. Nakon što je zatresao mrežu u Zadru 17. ožujka za remi u Stanovima (1:1), uradio je to i kontra Zagreba, za trenutačnih 2:0 u 13. minuti prije konačnih 3:2 za Hajduk, bilo je to 30. ožujka.

Dao je još jedan gol, za vodstvo 1:0 u 27. minuti, prije konačnih 2:1 protiv Cibalije, tog 13. travnja... I onda opet – šutnja. Mjesec dana, nula golova. Tanka igra. A frenetičan ritam utakmica. I opet pitanj...
09. svibanj 2024 16:08