Domaći nogometsinjski dijamant

Pogledajte kako je Vukušić briljirao u pobjedi Beverena

15. rujna 2014. - 18:16
Bivši hajdukovac Ante Vukušić odigrao je fantastičnu utakmicu u dresu svog novog kluba - belgijskog prvoligaša Waasland Beverena. U sklopu sedmog kola belgijske lige Waasland Beveren je slavio na gostovanju kod Zulte Waregema rezultatom 4:1, a junak utakmice bio je upravo naš Ante Vukušić.

“Sinjski dijamant”, koji iza sebe ima i neuspješnu avanturu u Italiji, sjajno se snašao u Belgiji, pa je protiv pretposljednje momčadi lige postigao jedan pogodak i dva puta je asistirao.

Zulte Waregem je poveo preko Pleta u 36. minuti, a gosti su izjednačili pogotkom Robsona u 42. minuti. Potom je u nastavku briljirao Vukušić, prvo je asistirao Baldeu za 2:1, a zatim i Sawanehu za 3:1, da bi se u 64. minuti i sam upisao u listu strijelaca.

Talentirani napadač na travnjaku je proveo svi...
09. svibanj 2024 18:12