Domaći nogometengleska liga

Jelavić zabio Evertonu, Manchester City teškom mukom do pobjede, Mourinho ,popio, peticu

1. siječnja 2015. - 20:39
Bivši hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić zabio je svom bivšem klubu Evertonu, Manchester City je teškom mukom pobijedio kod kuće Sunderland, dok je Arsenal poražen u novogodišnjem, 20. kolu Engleske lige.

Hull City je kod kuće s 2-0 porazio Everton, a Jelavić je postigao drugi zgoditak na utakmici u 43. minuti. Bio je to šesti ovosezonski pogodak Jelavića i "slatka osveta" hrvatskog napadača Evertonu koji ga je olako pustio u Hull.

City se jako mučio sa Sunderlandom, iako su "Građani" bodili s 2-0 pogocima Tourea i Jovetića, no gosti su od 68. do 71. minute uspjeli izjednačiti. U 73. minuti "ukazao" se vremešni Lampard i ostavio City u utrci s Chelseajem za vrh.

Arsenal je stradao kod Southamptona (0-2), Mane i Tadić su nakon smušenih reakcija obrane "topnika" donijel...
09. svibanj 2024 17:35