Gol i asistencija Perišića u remiju Intera

7. veljače 2016. - 16:15
U 24. kolu talijanske Serije A, Inter je na gostujućem terenu u Veroni uhvatio tek bod (3:3), ali izbornik Ante Čačić imat će razloga za osmjeh nakon ove utakmice. Reprezentativci Vatrenih su odigrali odličan susret u Veroni u kojem je Marcelo Brozović bio asistent kod vodećeg pogotka za Nerrazure.

Brozović je iz kornera asistirao Murillu za vodstvo Intera u 8. minuti što je za hrvatskog veznjaka to bila prva asistencija ove sezone u Seriji A.

Verona je ipak do poluvremena uspjela okrenuti rezultat u svoju korist preko Helandera i Pisana, ali Mancini je u poluvreneu u igru odlučio uvesti i Ivana Perišića što se pokazalo kao pametan potez. Hrvatski reprezentativac je u 61. minuti asistirao Icardiju, da bi potom i sam u 78. minuti zatresao mrežu domaćina i tako postavio konačan re...
29. travanj 2024 03:06