Rijeka šokirala San Siro u šest minuta, a onda je Cutrone bacio Armadu u očaj

Piše D.Pe., (H)
29. rujna 2017. - 00:39
milan

U susretu 2. kola D skupine Europske lige Rijeka je na San Siru izgubila od Milana 2-3 primivši treći pogodak u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Milan je do 85. minute imao sigurno vodstvo 2-0, no hrvatski prvak je nevjerojatnom završnicom uspio izjednačiti. Kada se već činilo da će Rijeka izvući bod, Cutrone je donio pobjedu Milanu.

"Rossoneri" su poveli 2-0 golovima Andrea Silve u 14. minuti i Matea Musacchija u 53. minuti. Tračak nade hrvatskom prvaku donio je Maxwell Acosty u 85. minuti, a senzaciju je priredio Josip Elez realiziravši kazneni udarac u 90. minuti. Jedanaesterac je skrivio Romagnoli oborivši Črnica. Nažalost, riječka obrana nije izdržala i Cutrone je zabio za 3-2.Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić nije nastupio za domaći sastav.