Vatreni protutnjali Skadrom, Super Mario zabio tri gola!

Piše D.Pe.
7. listopada 2016. - 00:26
koshrv00.JPG

Hrvatska nogometna reprezentacija u kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine kao gost je u Skadru pobijedila Kosovo sa 6-0 (3-0).

Strijelac prva tri gola u prvom poluvremenu bio je Mario Mandžukić, u 6., 24. i 35. minuti, da bi u nastavku pobjedu potvrdili Matej Mitrović u 67., Ivan Perišić u 83. i Nikola Kalinić u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Pred 15.000 gledatelja na stadionu Loro Borici sudio je Fernandez Borbalan iz Španjolske.

Nažalost, i tijekom utakmice u Skadru s tribina se moglo čuti neprimjereno skandiranje dijela hrvatskih navijača pa postoji velika vjerojatnost za novu kaznu Međunarodnog nogometnog saveza (FIFA) HNS-u. Hrvatska je i prije početka kvalifikacija zbog rasističkog skandiranja navijača bila kažnjena igranjem dvije ...

26. travanj 2024 21:59