Slaven Belupo savladao Cibaliju

Piše PSD
23. srpnja 2016. - 22:53
slaven_cibalia31-230716

Utakmica drugog kola prve HNL između Slaven Belupa i Cibalije na gradskom stadionu u Koprivnici na deset je minuta prekinuta. Razlog? Nestalo je električne energije. Čim je struja došla nastavilo se s igrom, a koprivnički sastav došao je do pobjede.

Utakmica je bila uzbudljiva - Cibalia je vodila s 2-1 do 73. minute, a izgubila 2-3, dok Vinkovčanima ostaje utjeha da su nakon tri godine izbivanja s prvoligaških terena uspjeli zabiti dva gola. Domaćini su poveli već u 3. minuti pogotkom Makedonca Mirka Ivanovskog, no gosti su poravnali dalekometnim udarcem Frane Vitaića u 22. minuti, da bi u 37. minuti Brazilac Tiago Rodrigues donio potpuni preokret Cibaliji. U 73. minuti Ivanovski se po drugi puta upisao u strijelce i poravnao na 2-2. Potom je uslijedio desetminutni prekid zbog nest...

26. travanj 2024 08:55