Premierliga: Dejan Lovren pogotkom utišao Anfield!

21. rujna 2013. - 21:33
Hrvatski nogometaš Dejan Lovren utišao je Anfield, te je pogotkom u 54. minuti donio pobjedu svom Southamptonu protiv Liverpoola od 1-0. Bio je to prvi poraz Liverpoola u novoj sezoni.

Već u petom kolu Premierlige Lovren je dočekao premijerni pogodak za Southampton, u kojeg je došao tijekom ovog ljeta iz Lyona. Nakon kornera, kada je već bio pri padu, prilikom međusobnog naguravanja sa suparničkim igračem, Lovren je glavom pronašao put do mreže za veliko slavlje svoje momčadi.

Southampton nakon takvog Lovrenovog bljeska ima dvije pobjede, dva remija i jedan poraz, te je s osam bodova u gornjem domu ljestvice.

U dresu West Hama je, pak, debitirao Mladen Petrić, koji je u 63. minuti ušao u igru na domaćem ogledu protiv Evertona. No, gosti iz Liverpoola su slavili 3-2, makar je Pe...
26. travanj 2024 09:53