Domaći nogometjunak dana

Bundesliga: Ivica Olić s dva pogotka slomio Hoffenheim

21. rujna 2013. - 20:08
Hrvatski nogometaš Ivica Olić bio je junak Wolfsburga u subotnjoj 2-1 pobjedi protiv Hoffenheima na domaćem travnjaku. U pitanju je bila utakmica 6. kola Bundeslige.

Wolfsburg je time nastavio savršeni niz na domaćem travnjaku (tri utakmice - tri pobjede), dok u gostima ima sva tri poraza. Inače, Hoffenheim je prva momčad koja je zabila pogodak na Volkswagen Areni ove sezone.

No, tri su boda ostala u Wolfsburgu isključivo zahvaljujući 34-godišnjem Ivici Oliću, koji je došao do trećeg i četvrtog ovosezonskog pogotka. Hoffenheim je vodio golom Modestea u 15. minuti, ali je Olić okrenuo cijelu situaciju krajem prvog i početkom drugog dijela.

Prvo je Olić izjednačio u 44. minuti kada je, nakon "flipera" po gostujućem šesnaestercu, primio loptu na deset metara i smjestio je pod ...
27. travanj 2024 07:14