Najbolji hrvatski paratekvondaš Ivan Mikulić osvojio srebro na premijernom Grand Prixu nastavivši tako niz sjajnih rezultata

Piše Sport SD
7. lipnja 2022. - 10:22

Najbolji hrvatski paratekvondaš Ivan Mikulić osvojio je srebrnu medalju na premijernom izdanju Grand Prixa u paratekvandou u Sofiji, nastavivši niz sjajnih rezultata.

Mikulić je prije dva tjedna u Manchesteru četvrti put u karijeri osvojio europski naslov, a seriju odličnih rezultata nastavio je i na prvom izdanju Grand Prixa u Sofiji osvojivši drugo mjesto u kategoriji K44 +80kg.

Podsjetimo, Mikulić je prošle godine osvojio srebrno odličje na paraolimpijskim igrama u Tokiju, a u svojoj karijeri je osvojio 14 medalja na velikim natjecanjima.

U Sofiji je na putu do finala pobijedio Indjca Vishala sa 27-3, a potom i Kazahstanca Nyshana Omiralija sa 18-17. U finalu je izgubio od Amerikanca Evana Medella sa 15-22. Mikulić je Medella dobio u polufinalu Paraolimpijskih igara u Tokiju, ...

28. travanj 2024 20:05