EI Baku: hrvatski vaterpolisti remizirali

14. lipnja 2015. - 15:52
U susretu 2. kola skupine C vaterpolo turnira na Europskim igrama u Bakuu hrvatska reprezentacija je odigrala 11-11 protiv Crne Gore.

Hrvatski U-17 vaterpolisti bolje su otvorili utakmicu. Poveli su 2-0, a na kraju četvrtine imali su gol prednosti (3-2). U drugoj dionici su Crnogorci okrenuli rezultat na 5-4, a u trećoj su u dva navrata imali i po tri gola prednosti (8-5, 9-6). Na otvaranju zadnjeg perioda suparnik je imao i 10-6, no odabranici Joška Krekovića su tri minute prije kraja utakmice izjednačiti na 11-11. U samoj završnici obje su momčadi imale priliku izboriti pobjedu, no rezultat se nije mijenjao.

Hrvatsku su predvodili Marin Dašić s pet golova, te Franko Lazić, Karlo Kreković i Lovro Paparić sa po dva pogotka. Kod Crnogoraca najefikasniji je bio Dušan Baničević s tri ...
26. travanj 2024 06:06