Liga prvaka: Zagreb uzvratio Bešiktašu za poraz u Istanbulu

26. studenog 2015. - 21:48
U susretu devetog kola A skupine Lige prvaka rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su u Areni pobijedili Bešiktaš 32-26 (14-11) i uzvratili turskom sastavu za poraz u Istanbulu.

U njihovom prvom susretu Bešiktaš je pobijedio 32-30 i to je za sada jedina pobjeda turskog sastava u skupini. PPD Zagreb je nastupio bez ozlijeđenih Luke Stepančića, Leona Šušnje i Stipe Mandalinića, no pobjeda niti jednog trenutka nije bila upitna.

Odabranici Veselina Vujovića otvorili su utakmicu čvrsto i agresivno i vrlo brzo su stigli do vodstva 5-0. U minutama koje su uslijedile Bešiktaš je malo pomalo smanjivao zaostatak približivši se u dva navrata na gol zaostatka (11-10, 12-11). Hrvatski prvak se u završnici poluvremena uozbiljio i na odmor se otišlo rezultatom 14-11. U drugom dijelu pre...
26. travanj 2024 06:24