Domaći nogometbundesliga

Bayern slavio u Dortmundu

4. travnja 2015. - 23:04
U najzanimljivijem susretu 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva vodeći Bayern je kao gost svladao Borussiju iz Dortmunda sa 1-0 (1-0), a strijelac jedinog gola bio je bivši igrač Borussije Robert Lewandowski u 36. minuti.

Ovom pobjedom Bayern se vratio na 10 bodova prednosti u odnosu na drugi Wolfsburg, ima 67 bodova, a Wolfsburg, koji je ranije u subotu sa 3-1 (1-1) nadigrao Stuttgart, 57. Borussia je 10. sa 33 boda.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u novoj je pobjedi "vukova" sudjelovao od 61. minute. Wolfsburg je poveo golom Ricarda Rodrigueza (41-11m), no odmah potom Harnik (44) je uspio poravnati. No, Rodriguez (65) je sredinom drugog poluvremena pogodio za novo vodstvo Wolfsburga, a pobjedu je potvrdio Schuerrle (76). Wolfsburg sada ima sedam bodova više od treće Borussi...
26. travanj 2024 21:12