Belgija minimalno protiv Makedonije, Srbija bolja od Škotske

26. ožujka 2013. - 23:52
Srpska nogometna reprezentacija oporavila se od poraza od Hrvatske u Zagrebu u kvalifikacijskoj skupini A za Mundijal u Brazilu i slavila je u Novom Sadu protiv Škotske 2-0. Srpski izbornik Siniša Mihajlović napravio je čak šest izmjena u odnosu na utakmicu protiv Hrvatske u Maksimiru, pa su tako u momčad upali Stojković, Tomović, Fejsa, Milivojević, Basta i Tadić.

Oba je gola za Srbe zabio napadač Heerenveena Filip Đuričić u razmaku od samo šest minuta drugog poluvremena. Srbi su zasluženo trijumfirali budući su bili puno bolja momčad od sterilnih Škota, čiji su navijači, popularni "Tartan Army", zapravo omogućili odigravanje utakmice pomaganjem u čišćenju snijega s travnjaka "Karađorđe" tijekom dana.

Srbima je ovo tek druga pobjeda kvalifikacijskog ciklusa nak...
26. travanj 2024 11:40