Kovačić zaradio ovacije, Livaja žuti zbog slavljenja nepostojećeg gola

20. svibnja 2013. - 15:55
Hrvatski nogometaš Marko Livaja (19) u posljednjem je kolu talijanske Serije A dobio možda i najneobičniji žuti karton u karijeri. Mladi je napadač, podsjetimo, bio suspendiran jer se tijekom treninga Atalante fizički obračunao sa suigračem Ivanom Radovanovićem. Propustio je zbog toga utakmice protiv Juventusa i Udinesea, a nakon što ga je klub pomilovao, trener Stefano Colantuono mu je odlučio dati priliku u nedjeljnom dvoboju protiv Chieva (2-2).

Livaja je bio silno motiviran i željan dokazivanja nakon ulaska u igru u 36. minuti. U 14. minuti nastavka je ugurao loptu u mrežu, ali pritom nije primijetio da je pomoćni sudac podigao zastavicu i pokazao zaleđe. U eksploziji sreće zbog postignutog pogotka Livaja je skinuo dres, te se čak i popeo i na ogradu tribine kako bi s navi...
26. travanj 2024 09:17