Mandžukić srušio Getafe - njegov treći ligaški pogodak

26. listopada 2014. - 23:53
U posljednjem susretu devetog kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je na gostovanju pobijedio Getafe 1-0, a pogodak odluke zabio je Mario Mandžukić u 40. minuti.

Bio je to njegov treći ligaški pogodak ove sezone. Mandžukić je u 56. minuti iznudio i isključenje Alexisa koji ga je laktom udario u lice. Mandžukić je igrao do 83. minute kada ga je zamijenio Saul. Za Getafe je do 66. minute igrao Brazilac s hrvatskom putovnicom Sammir.

Pobjedu je ostvarila i Sevilla koja je u posljednjim minutama susreta preokrenula rezultat protiv Villarreala je pobijedila 2-1. Gosti su poveli u 79. minuti golom Luciana Vietta, a izjednačio je Denis Suarez u 88. minuti. Pobjedu Andalužanima donio je Carlos Bacca iz kaznenog udarca u trećoj minuti sudačke nadoknade.