Domaći nogometNEMA PREDAHA

Primera: novi Messijev šou, dva gola Rayo Vallecanu

18. ožujka 2013. - 00:19
U pobjedi protiv Rayo Vallecana 3-1 na stadionu Camp Nou, u 28. kolu Primere, Lionel Messi zabio je 41. i 42. gol ove sezone u španjolskom prvenstvu.

Argentinski velemajstor i ovom je prilikom pokazao kako se nikad ne umori od zabijanja golova. Prvo je u 25. minuti obavio najveći dio posla za vodeći gol Barcelone, kada je povukao loptu i pravovremeno je predao Davidu Villi, koji je iz prve matirao gostujućeg vratara Rubena.

Villa je vratio uslugu Messiju, jer mu je asistirao kod oba njegova pogotka. Prvi gol je najbolji nogometaš svijeta zabio u 40. minuti, lijevom nogom iskosa s lijeve strane. U 57. minuti je zabio baš svoj tipični gol. Nakon dodavanja Ville je jednostavno pretrčao Arbillu, a onda je lijevom nogom lobom svladao Rubena.

Messi je Rayo Vallecanu zabio dva gola i u pr...
03. svibanj 2024 08:25