Rukometmađarska

Liga prvaka: Poraz PPD Zagreba

21. veljače 2016. - 19:24
zagreb_tatran22-160216

U susretu 12. kola A skupine rukometne Lige prvaka PPD Zagreb je poražen na gostovanju u Mađarskoj od Veszprema 25-27 (12-16) upisavši sedmi poraz u skupini.

Hrvatski prvak je pružio hrabru i borbenu igru, nažalost to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv europskog doprvaka. Presudilo je čak 17 tehničkih pogrešaka hrvatskog prvaka što je zaista previše u jednom susretu Lige prvaka.

Mađarski sastav je tijekom prvog poluvremena imao i sedam pogodaka razlike, no PPD Zagreb je polako smanjivao zaostatak i pet minuta prije kraja susreta imao napad za izjednačenje, no Šebetić je bio neprecizan. U kontri je Veszprem zabio za 24-22 i potom održao prednost od dva gola do kraja utakmice.

Bila je to druga pobjeda Veszprema protiv hrvatskog prvaka ove sezone u LP, te osma uzastopna.