NBA: Oklahoma slavila na gostovanju u Miamiju i stigla do natpolovičnog učinka

21. siječnja 2015. - 11:07
Nakon što su slavili na gostovanju u Miamiju s 94-86, košarkaši Oklahoma Cityja prvi put ove sezone stigli su do natpolovičnog učinka u NBA ligi.

Predvođena Kevinom Durantom i Russellom Westbrookom momčad Oklahome u Miamiju je stigla do svoje 21. ovosezonske pobjede (94-86). Thunder je prvi put stigao do većeg broja pobjeda nego što imaju poraza (21-20) što ih je na polovici regularnog dijela sezone približilo mjestu u doigravanju koje im, zasad, bježi za četiri pobjede.

Durant je protiv Miamija utakmicu završio s 19 poena, osam skokova i osam asistencija, dok je Westbrook uz 19 koševa imao 10 skokova i šest asistencija. Reggie Jackson se pridružio sa 16 poena.

Miami je na tri i pol minute prije kraja zaostajao samo dva poena (82-84), ali je u sljedeće dvije minute Thunder...
25. travanj 2024 15:51