NBA: Pobjeda Toronta, dva koša Ukića

10. siječnja 2009. - 11:53

Košarkaši Toronto Raptorsa upisali su treću uzastopnu domaću pobjedu. Nakon Houstona i Orlanda na parketu Air Canada Centra pao je i Memphis 103:82. Hrvatski košarkaš Roko Leni Ukić ponovo je dobio pristojnu minutažu, no nije bio previše šuterski raspoložen. Za 18 minuta postigao je dva koša, uz šut 1-6, te pritom upisao dva skoka, tri asistencije i dvije izgubljene lopte.

Nakon prve dvije izjednačene četvrtine, Raptorsi su utakmicu prelomili u trećoj i četvrtoj dionici. Na poluvremenu su imali tri koša viška, da bi do konca utakmice njihova prednost narasla na 21 koš. Najbolji igrači u domaćim redovima bili su Chris Bosh (32 koša, 10 skokova) i Andrea Bargnani (21 koš, 8 skokova), dok su u suparničkim redovima najefikasniji bili Rudy Gay (22 koša) i Hakim Warrick (18 koševa...

03. svibanj 2024 14:38