Košarkasjajni warriorsi

NBA liga: Golden State došao do 70. pobjede, najviše još od Jordanovih Bullsa

8. travnja 2016. - 11:34
2016-04-08T050938Z_593186760_NOCID_RTRMADP_3_NBA-SAN-ANTONIO-SPURS-AT-GOLDEN-STATE-WARRIORS.JPG

Stephen Curry i Golden State Warriorsi su stigli do brojke koju su prije njih u povijesti NBA ostvarili samo Michael Jordan i Chicago Bullsi nakon što su sinoć sa 112:101 pobijedili San Antonio Spurse i upisali 70. pobjedu ove sezone.

Curry je zabio 27 koševa i Warriorsi su postali prva momčad u NBA nakon Chicago Bullsa iz sezone 1995./96. koja ima 70 pobjeda. Golden State može prijeći Bullse ako pobijede u zadnje tri utakmice, uključujući i još jedan ogled sa San Antoniom u subotu. Harrison Barnes je ubacio 21 koš, a Draymond Green 18. Kawhi Leonard je s 23 pogotka bio najbolji strijelac u redovima San Antonia koji u doigravanje ulazi kao druga momčad Zapadne konferencije.

Nakon relativno mirnog prvog poluvremena, Curry je preuzeo igru u svoje ruke u trećoj četvrtini u kojoj j...

27. travanj 2024 04:18