LP: Poraz Primorja i pobjeda Juga

28. studenog 2015. - 22:36
U susretima 3. kola  vaterpolske Lige prvakapolovičan uspjeh hrvatskih predstavnika, poraz riječkog Primorja ipobjeda dubrovačkog Juga.

U 3. kolu A skupine grčkiOlympiacos je u subotu u Pireju svladao riječko Primorje EB sa 7-4 (4-0,1-2, 2-2, 0-0). Ključnom se pokazala prva četvrtina koju je Olympiacosdobio sa 4-0. Grčku momčad predvodili su Angelos Vlachopulos i BlaiMallarach sa po dva pogotka, dok je na vratima briljirao hrvatskireprezentativni golman Josip Pavić.
Kod Primorja Cosmin Radu, Ivan Buljubašić, Gonzalo Echenique i Anđelo Šetka postigli su po jedan gol.

UDubrovniku je Jug CO u uzbudljivoj završnici pobijedio mađarskiSzolnoki sa 10-9 (1-1, 6-2, 2-2, 1-4). Jug je u posljednju četvrtinuušao sa visokih četiri gola prednosti (9-5), ali je Szolnoki minutu ipol prije k...

26. travanj 2024 13:26