Euro 2016: Poljska iznenadila Njemačku, Srbiji samo bod u Armeniji

12. listopada 2014. - 00:56
U najatraktivnijoj utakmici subotnjeg programa kvalifikacija za Euro 2016. Njemačka je u Varšavi izgubila od Poljske 0-2. Napadač Ajaxa Arkadiusz Milik u 51. minuti doveo je Poljake u vodstvo, da bi Sebastian Mila u 88. pogodio za konačnih 2-0, pa tako Poljska nakon dvije utakmice ima maksimalan učinak.

U momčadi svjetskih prvaka bilo je dosta novih imena, Durm, Ruediger, Bellarabi, Kramer. No, unatoč tome Nijemci su stvorili dosta gol-šansi, ali previše su promašivali, a ono što je išlo u okvir gola zaustavljao je vratar Szczesny.

U toj skupini nakon dvije utakmice i Irska ima maksimalan učinak. U subotu je lakoćom svladala amatere iz Gibraltara sa 7-0 uz tri pogotka Robbieja Keanea u prvih 18 minuta, dok je Škotska na svom terenu pobijedila Gruziju 1-0, zahvaljujući autogolu...
30. travanj 2024 15:48