Remi Dugopolja i Lučkog u derbiju Druge lige

31. listopada 2010. - 19:10
U derbiju kola domaći nogometaši su bez četvorice standardnih prvotimaca protiv lidera upisali i treći uzastopni remi sa istim rezultatom 1:1.
Neigranje Božidara Balić, Ivice Žuljevića, Hrvoja Barišića i kapetana Maria Smodlake opet se kao i u prethodnoj domaćoj utakmici protiv Pomorca pokazalo nenadoknadivo.

Utakmica je započela odlično za domaćina. Gledatelji se nisu ni smjestili na tribine a Joško Rajčić je iz neposredne blizine zatresao mrežu Kobetića.
Iz prvog poluvremena, siromašnom prigodama sa obje strane, još vrijedi spomenuti i 45. minutu kada je Guć iz slobodnog udarca sa 30-tak metara iskosa zapucao tik pored lijeve stative.

U drugo poluvrijeme bolje su ušli gostujući igrači te su stvorili stopostotnu prigodu u 52. minuti kada je udarac Jelića odličnom int...
26. travanj 2024 01:59