Split remizirao sa Shkendijom

4. veljače 2016. - 23:37

U posljednjem prijateljskom susretu na pripremama u Turskoj nogometaši Splita odigrali su 0:0 s makedonskom Shkendijom. Ni u četvrtoj utakmici od pet tijekom boravka u Antalyji "crveni" nisu zabili gol, a ovo im je bio drugi remi uz jednu pobjedu i dva poraza.

U susretu protiv drugoplasirane momčadi makedonskog prvenstva Split je odigrao slabije prvo i bolje drugo poluvrijeme.

Najbliže pogotku za Split bio je Dražen Bagarić čiji volej je u 62. minuti prohujao tik pored okvira gola. Blizu pogotka bio je i Pešić, ali kada je izišao pred gol nije uspio nadmudriti vratara makedonske momčadi. Shkendija je imala nekoliko izglednih šansi tijekom prvih 45 minuta. Na klupi sastava iz Tetova je hrvatski trener Bruno Akrapović.

Split je nastupio u sastavu (4-3-3): Zagorac – Miljković, M...

27. travanj 2024 11:10