Bogdanović: Borili smo se do kraja i zaslužili pobjedu protiv Atlante

28. travnja 2015. - 13:09
Nakon što su izgubili prvih šest ovosezonskih dvoboja protiv Atlante, košarkaši Brooklyna zaredali su s dvije pobjede u svom Barclays Centeru i seriju prvog kruga doigravanja učinili potpuno otvorenom i neizvjesnom, a svoju je važnu ulogu u pobjedi 120-115 izborenoj u produžetku imao i Bojan Bogdanović.

Hrvatski reprezentativac ponovno je bio u početnoj petorci i u igri proveo gotovo 44 minute (43:55). Bogdanović je ubacio 15 poena gađajući iz igre 6/12 (trice 3/6), pokupio je šest skokova i podijelio tri asistencije. Netsi su na poluvremenu zaostajali 45-51, u posljednju četvrtinu ušli s minusom od sedam poena (74-82), ali su sve uspjeli nadoknaditi i u dodatnih pet minuta izboriti pobjedu za izjednačenje na 2-2 u seriji na četiri pobjede.