NHL: vratar Colorada "zaključao" vrata i obranio sva 54 udarca Chicaga

7. siječnja 2015. - 11:58
Najbolji hrvatski hokejaš Borna Rendulić igrao je 11:40 minuta za Colorado Avalanche koji su kao gosti svladali Chicago Blackhawkse sa 2-0, a junak pobjede gostiju bio je sjajni vratar Semjon Varlamov koji je obranio svih 54 udaraca domaćih.

Utakmica je počela sjajno za Colorado koji je nakon samo minute i 17 sekundi vodio sa 2-0 golovima Nathana MacKinnona (0:53) i Maximea Talbota (1:17), a potom je Varlamov "zaključao" vrata i pobrinuo se za veliko iznenađenje, jer je Chicago dobio 10 od posljefnjih 11 domaćih susreta prije ovog.

Colorado je i s ovom pobjedom posljednji u skupini Central sa 40 bodova, jednim manje od Minnesota Wilda, dok je Chicago drugi u toj istoj skupini sa 54 boda, dva manje od vodećih Nashville Predatorsa.

Rendulić je tijekom svog boravka na ledu uspio uputi...
26. travanj 2024 16:45