Primera: Zbog napada na suca prekinuta utakmica Granade i Mallorce

21. studenog 2011. - 00:55

U 63. minuti susreta 13. kola španjolske nogometne lige između Granade i Mallorce jedan od pomoćnih sudaca s tribina je pogođen mobitelom. Glavni sudac je odmah prekinuo susret.

Posljednja utakmica 13. kola Primere prekinuta je u 63. minuti zbog napada na pomoćnog suca pri rezultatu 2-1 za domaćine. U samo pet minuta Granada je preokrenula vodstvo gostiju, a nedugo potom dogodio se incident zbog kojeg je glavni sudac Clos Gomez poslao igrače u svlačionicu i prekinuo dvoboj.

Naime, pomoćni sudac je okrvavljen dotrčao do glavnog nakon što ga je s tribina pogodio mobitel u glavu. Policija je navodno već uhitila počinitelja, međutim glavni sudac je odlučio da se utakmica neće nastaviti.

Inače, gosti su vodili od 24. minute golom Victora, a Granada je preko Siqueira u 54. i Mart...

28. travanj 2024 08:41