NBA: Netsima gradski obračun, osam koševa Bogdanovića

8. studenog 2014. - 11:05
Košarkaši Brooklyn Netsa u gradskom su obračunu na svom terenu svladali New York Knickse sa 110-99 i time stigli do treće pobjede u svom petom ovosezonskom nastupu u NBA ligi.

Susret je bio riješen već u trećoj četvrtini tijekom koje su domaći imali i 22 pogotka prednosti, pa završnica nije bila neizvjesna. Netse je do nove pobjede predvodio Deron Williams sa 29 koševa, dok je Carmelo Anthony sa 19 ubačaja bio najefikasniji kod Knicksa. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović proveo je na parketu čak 32 minute minute i za to vrijeme je postigao osam koševa (šut iz igre 3-7, trica 2-5) uz četiri skoka i dvije asistencije.

Indiana Pacersi pretrpjeli su peti uzastopni poraz, što im je prvi takav negativan niz u posljednje tri godine, ovoga puta bolji od njih su sa 101-98 n...
26. travanj 2024 15:59