Pelicansi uspjeli nadoknaditi razliku od 17 koševa protiv Timberwolvesa

20. siječnja 2016. - 10:32
New Orleans su uspjeli nadoknaditi razliku od 17 koševa s početka utakmice i na kraju pobijediti Minnesota Timberwolvese sa 114-99.

Do pobjede ih je odveo Anthony Davis koji je zabio 35 koševa i Pelicansi su nakon dominantnog drugog poluvremena upisali treću pobjedu u četiri utakmice.Eric Gordon je zabio 11 koševa, od čega dvije trice, prije nego je napustio igru zbog slomljenog prsta u trećoj četvrtini. Jrue Holiday je dodao 19 koševa, a Tyreke Evans 13 za Pelicanse.

Kod Minnesote najbolji su bili Andrew Wiggins sa 21 postignuta pogotka i Karl-Anthony Towns sa 20 kojima je dodao 13 skokova. Ricky Rubio je ubacio 15 koševa, a Timberwolvesi su nadigrani sa 63-39 u drugom poluvremenu. Damjan Rudež nije igrao.

Oklahoma City je sa 110-104 pobijedio Denver Nuggetse, a Kevin Duran...
26. travanj 2024 07:34