Napoli uvjerljiv kod Cesene: Radoševiću šest minuta, Strinić na klupi

6. siječnja 2015. - 21:08
U pretposljednjem susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je kao gost uvjerljivo svladao Cesenu sa 4-1 (2-0) i tom se pobjedom bodovno poravnao na ljestvici s trećeplasiranim Lazijem, oba kluba sada imaju po 30 bodova, devet manje od vodećih Juventusa i Rome.

Napoli je poveo sa 4-0 golovima Callejona (29), Higuaina (41, 72) i Hamšika (64), dok je poraz domaćih ublažio Brienza (75).

Josip Radošević igrao je za Napoli od 84. minute, dok je Ivan Strinić pobjedu svoje nove momčadi odgledao s klupe za pričuve.

Igrači Sassuola napravili su najveće iznenađenje 17. kola svladavši kao gosti Milan sa 2-1 (1-1). Milan je poveo golom Polija (9), ali Sansone (28) je uspio poravnati još u prvom poluvremenu, da bi pobjednički gol za Sassuolo postigao Zaza (67). Hrvatski repreze...
26. travanj 2024 06:59