Katura i Gulam potopili Split

23. studenog 2014. - 00:08
Malo bolje kotiraju dionice šibenskih "bankara" nakon susjedskog derbija sa Splićanima. Iskusni Mimica i Đugum držali su "žute" u igri u prvom poluvremenu. A onda, na velikom odmoru, kao da su gosti pojeli nešto što im nije dobro sjelo. Odigrali su smušeno u napadu, nekoliko puta im je isteklo vrijeme prije nego što su šutnuli, a ostalo se uglavnom nerezonski napucavao Mimica...

Vješto su to iskoristili igrači Jollya i na krilima raspoloženih Luke Kature i Josipa Gulama za pet minuta treće četvrtine napravili seriju 18:1. Poslije toga preostalo im je samo da mirno zatvore utakmicu.

S tezom da je sve odlučeno početkom drugog poluvremena složio se i Jakša Vulić, trener Splita:

- Na poluvremenu sam sugerirao igračima da idućih pet minuta zadržimo priključak. Ali, vidjeli...
26. travanj 2024 11:16