Jugaši nakon produžetaka stigli do naslova prvaka Hrvatske (FOTO)

22. svibnja 2011. - 22:25
Jugaši su prvaci Hrvatske. Treći put uzastopno, deveti put ukupno. Kad se tome pribroje i 22 naslova prvaka Jugoslavije ovo je 31. naslov državnog prvaka dubrovačkog kluba.

Prava drama odigrala se u Rijeci. Jug je nakon tri četvrtine četvrte utakmice finala vodio 6:2, nema tko nije čekao kraj i dodjelu pokala, međutim, ne može bez čudesnog završetka kad su u pitanju ogledi Dubrovčana i Riječana ove sezone. Naime, Primorje je u zadnjoj četvrtini sa zvukom sirene izjednačilo na 7:7 pogotkom Garcie. Isti igrač je u ligaškom dijelu Jadranske lige pogodio za bizjednačenje sa zvukom sirene, a u drugoj utakmici finala Riječani su pogotkom sa zvukom sirene izborili pobjedu, jedinu u ovogodišnjem finalu.

Zbog spomenutog pogotka Garcije igrali su se jučer produžetci. U prve tri ...
29. travanj 2024 10:02