Domaći nogometkinesko prvenstvo

Kouassi zabio, Sammir nastupio

3. svibnja 2015. - 18:56
U susretu osmog kola kineskog nogometnog prvenstva vodeći Shanghai SIPG je remizirao na gostovanju kod Hangzhou Greentowna 1-1, a pogodak za gostujući sastav zabio je bivši napadač Hajduka Jean Kouassi.

Domaćin je poveo u 75. minuti golom Imeda Louatija, a sedam minuta kasnije Kouassi je izjednačio svojim drugim golom u kineskom prvenstvu.

Jiangsu Guoxin Sainty u čijim redovima igra Brazilac s hrvatskom putovnicom Sammir pobijedio je Shanghai Shenxin 1-0. Pogodak odluke zabio je Sergio Escudero u 69. minuti. Sammir je na terenu proveo 73 minute.

U vodstvu je Shanghai SIPG sa 18 bodova, na drugom mjestu je Guangzhou Evergrande s bodom manje, a treći je Beijing Guo'an sa 15 bodova. Sammirov Jiangsu Guoxin je peti sa 14 bodova.