Domaći nogometprvi bayernov rival opet na koljenima

Ivan Rakitić zabio, Schalke 04 se ‘raspao’ (VIDEO)

10. travnja 2010. - 22:16

Schalke nije izdržao pritisak nakon prošlotjednog poraza od Bayerna na svom terenu. Jučer je momčad Ivana Rakitića gostovala kod pretposljednje momčadi lige Hannovera i drugim porazom (4:2) u nizu dopustila domaćinima bijeg iz zone ispadanja.

S ova tri boda Hannover je pretekao Freiburg koji je teško stradao na gostovanju u Bremenu (4:0), te se nalaze na 16. mjestu koje vodi u kvalifikacije za opstanak u ligi. Momčad Felixa Magatha je tako u samo dva kola doživjela dva velika poraza i uvelike podbacila u borbi za naslov prvaka.

Odigrali su Hannover i Schalke jako zanimljiv susret pun pogodaka i preokreta.
Domaćin je poveo nakon 17 minuta igre. Nesretni Heiko Westermann je ubacio loptu u vlastitu mrežu. Taj pogodak je domaćinu dao krila i u 29. minuti sami su zabili za povećanja...

04. svibanj 2024 01:36