Ostalosnježni kralj ostao isti

Hirscher ponovno najbrži na Sljemenu, Kostelić bez postolja: Nisam baš oduševljen

6. siječnja 2013. - 15:48
Austrijanac Marcel Hirscher pobjednik je šestog izdanja muškog slaloma "Vip Snow Queen Trophyja" na Sljemenu čime je obranio prošlogodišnju pobjedu, dok je najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio osmo mjesto.

Hircher je postao prvi skijaš koji je na Sljemenu slavio dva puta, a do 15. pobjede u Svjetskom kupu stigao s rezultatom 1:56.17. Drugo mjesto sa 57 stotinki sekunde zaostatka osvojio je Šveđanin Andre Myhrer, dok je treći bio Austrijanac Mario Matt sa 1.09 sekundi zaostatka.

Kostelić je nakon prve vožnje bio na četvrtom mjestu sa 23 stotinke zaostatka za najbržim Šveđaninom Jensom Byggmarkom, no u drugim nastupom je pokvario ukupni plasman i na koncu je imao osmo vrijeme sa skoro dvije sekunde zaostatka.

Kosteliću je to najbolji rezultat u slalomu ove sezone,...
02. svibanj 2024 03:58